Kolekcja

DZIEŃ-NOC PREMIUM

Roleta mocowana do ramy ściany.

D&N Premium to kolekcja rolet, w której wykorzystano połyskującą tkaninę i gładką siatkę, które mniej lub bardziej przepuszczają promienie słoneczne. Naprzemienne ich ułożenie pozwala regulować zaciemnienie oraz tworzy efekt ozdobny. Wersja ścienna stanowi doskonałą alternatywę dla firan i zasłon.

Kolekcja

DZIEŃ-NOC

Roleta mocowana do ściany.

Rolety DZIEŃ-NOC to połączenie praktyczności i dekoracji. Poziome, równoległe paski materiału, ułożone naprzemiennie z pasami z cienkiej siatki, tworzą ozdobny efekt i pozwalają regulować zaciemnienie. Bogaty wybór kolorów pozwala na zastosowanie tej kolekcji w każdym wnętrzu. Wersja ścienna stanowi doskonałą alternatywę dla firan i zasłon.

Kolekcja

K800

Roleta mocowana do ramy ściany.

Rolety ścienne o gładkiej, jednokolorowej tkaninie, doskonale pasują do każdego wnętrza. Bogata gama kolorystyczna pozwoli na dopełnienie aranżacji. Proponowana wersja montażu zapewnia szerokie zastosowanie i funkcjonalność produktu.

Kolekcja

H100

Roleta mocowana do ściany.

Niezwykle trwałe i efektowne ścienne rolety żakardowe. Wzorzysta faktura, różnorodna kolorystyka i duży wybór rozmiarów , to dodatkowe atuty tej kolekcji. Wersja ścienna to doskonałe rozwiązanie dla nietypowych okien.

Kolekcja

B500

Roleta mocowana do ściany.

Rolety zaciemniające ścienne o gładkiej, jednokolorowej tkaninie, doskonale pasują do każdego wnętrza. Wersja ścienna rolety zapewnia nie tylko prywatność ale także 100% zaciemnienie pomieszczenia.