Regulamin sklepu

Sklep KARWEL.COM.PL jest prowadzony przez firmę: KARWEL Z. JĘDRYCHOWSKI, K. REŃSKI SPÓŁKA JAWNA UL. TYSIĄCLECIA 39 13-203 STARE DŁUTOWO NIP: 571-14-80-528 dalej nazywaną „Sprzedającym”.

Kupującym może być pełnoletnia osoba fizyczna, osoba prawna lub jednostka organizacyjna nie posiadająca osobowości prawnej, dalej nazywana „Klientem”.

Zamówienia można składać 24 godziny na dobę.

Zawarcie umowy następuje z chwilą złożenia zamówienia przez Klienta.

Towar wysyłamy do 24 godzin (w dni robocze) po zaksięgowaniu pieniędzy na naszym koncie.

Paczki wysyłane są firmą kurierską SCHENKER lub POCZTA POLSKA.

Istnieje możliwość wysyłki paczki za pobraniem (+10 PLN do ceny paczki przy przelewie na konto – informacja w zakładce koszty dostawy).

W przypadku paczki pobraniowej proszę złożyć zamówienie i potwierdzić telefonicznie chęć otrzymania paczki za pobraniem.

Klienci spoza granic Polski proszeni są o kontakt w celu wyceny kosztów wysyłki.

Zakupiony towar wraz z wybranym przez Klienta dokumentem sprzedaży (faktura/paragon) jest wysyłany firmą kurierską na podany przez Klienta w formularzu zamówienia adres.

W przypadku niezgodności towaru z umową, pismo określające niezgodność oraz oczekiwania dotyczące sposobu realizacji zobowiązania, należy przesłać na adres Sprzedającego.

W okresie czternastu dni od odebrania zamówionego towaru, Klient ma prawo do odstąpienia od umowy bez podania przyczyn, według ogólnych zasad wynikających z przepisów dotyczących zawierania umów na odległość.

Sprzedający w ciągu siedmiu dni roboczych dokona zwrotu pieniędzy na podane konto.

Wszystkie ceny podawane przez Sprzedającego wyrażone są w polskiej walucie i są cenami brutto (zawierają podatek VAT).

Ceny towarów nie zawierają kosztu dostawy, który określony jest w cenniku dostaw.

Sprzedający zobowiązuje się do ochrony danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z 29.08.1997 r (Dz. U. Nr 133, poz. 883) oraz Ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144, poz. 1204).

Klient podając przy składaniu zamówienia swoje dane osobowe Sprzedającemu wyraża zgodę na ich przetwarzanie przez Sprzedającego w celu realizacji złożonego zamówienia.

Klient ma w każdej chwili możliwość wglądu, poprawiania, aktualizacji oraz usuwania swoich danych osobowych.

Żadne z postanowień niniejszego regulaminu nie ma na celu naruszenia praw Klienta.

Nie może być również w ten sposób interpretowane, gdyż w przypadku niezgodności jakiejkolwiek części regulaminu z obowiązującym prawem Sprzedający deklaruje bezwzględne podporządkowanie się i stosowanie tego prawa w miejsce zakwestionowanego przepisu regulaminu.

Aktualna wersja regulaminu jest zawsze dostępna dla Klienta na stronie http://www.karwel.com.pl/regulamin_sklepu.

W sprawach nieuregulowanych niniejszym regulaminem stosuje się odpowiednie obowiązujące przepisy prawne.

Kwestie sporne rozpatruje sąd właściwy miejscowo i rzeczowo.

Klient, składając zamówienie przez nasz sklep internetowy wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych, oraz danych przekazanych w przyszłości na potrzeby realizacji zamówień i umów handlowych z firmą KARWEL Z. Jędrychowski, K. Reński spółka jawna.
Wyrażenie zgody spowoduje, że będziemy mogli przyjmować Państwa zamówienia oraz kontaktować się z Państwem za pomocą środków komunikacji tradycyjnej lub elektronicznej.
Administratorem danych osobowych jest firma KARWEL Z. Jędrychowski, K. Reński spółka jawna z siedzibą w Starym Dłutowie, ul. Tysiąclecia 39.

Wszelkie użycie materiałów z tej strony internetowej w postaci drukowanej jak i elektronicznej wymaga uprzedniej zgody właściciela strony.
Copyright © KARWEL spółka jawna
Wszystkie prawa zastrzeżone.